Megállapodtak a nagy kőolajtermelők, már látni az olcsó benzin végét
Megállapodtak a bolygó legnagyobb kőolajtermelői az összehangolt termeléscsökkentésről, így csak hónapok kérdése, hogy a korábbi szintre dráguljon vissza a nyersolaj ára, majd közvetve az üzemanyagoké


