Főoldal - Címke élmények

Amikor a lengyelek megismerik a magyar édességeket

2019-08-15T10:56:58+02:002019. augusztus 20.|Címkék: , , , , , , , , , , |

0

Pár hete Kubica, most pedig egy másik lengyel bajnok, Kuba Przygonski találkozott Vogel Adrival. Kuba, a tereprallye világkupa tavalyi bajnoka a Hungarian Baja nevezetű rallye versenyre érkezett hazánkba, Várpalotára. Itt találkozott Adrival, aki meglepte néhány

Hamilton ismét behúzta a kötelezőt a Hungaroringen – Formula 1 Magyar Nagydíj 2019

2019-08-05T08:37:35+02:002019. augusztus 4.|Címkék: , , , , , , , , , |

0

Lewis Hamilton a Mercedes kiváló taktikájának köszönhetően a verseny vége felé megelőzte Max Verstappent, amivel átvett a vezetést és megnyerte a futamot. Mögötte  a második helyen a Red Bull hollandja jött be, a pódium utolsó

Tour de Ring 24

2019-07-24T08:50:47+02:002019. július 24.|Címkék: , , , , , |

0

24 órás kerékpáros versenyen nyertünk ezüstérmet Országúti kerékpáros csapatunk nagyszerű versenyt futott július 20-21-én a mogyoródi Hungaroring versenypályán. Nagyon vártuk az idei Velencebike Ring 24 órás kerékpáros futamot, talán a zalakarosi időfutam versenynél is jobban!

Young Car Mechanic 2019 – Jó mulatság, férfi munka volt!

2019-06-24T11:01:22+02:002019. június 27.|Címkék: , , , , , , , , , |

0

Először indultak magyar versenyzők az Inter Cars nemzetközi autószerelő versenyén Szerző: Őri Péter Az Inter Cars lengyel központja már 3. alkalommal rendezte meg nemzetközi autószerelő versenyét, a Young Car Mechanic megmérettetést Varsóban, ahol 23 év

A Red Bull szááárnyakat ad? – Vogel Adri beszámoló

2019-06-06T14:59:15+02:002019. június 18.|Címkék: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |

0

A Red Bull Ringen volt a Kia platinum Cup soron következő, második fordulója. A hungaroringi futam után sokat gondolkoztunk azon, hogy mitől lehetnénk gyorsabbak, mert nem volt meg ott a tempónk. - Vogel Adrienn És

A „NAP-SZIGETÉN” jártunk

2019-05-24T15:42:38+02:002019. május 7.|Címkék: , , , , |

0

2018-as Silver utazásunk célpontja sokak számára egy régóta dédelgetett álom volt, Ügyfeleinket a csodálatos Szicília szigetére invitáltuk, ahol két turnusban közel 300 Ügyfél részére okoztunk maradandó élményeket. Utazásunk időpontja ezúttal októberre esett, amikor is sokak